Szermierki

Szermiercze srebrka w Mistrzostwach Polski Młodziczek

W szpadzie dziewcząt nasze sreberka z zeszłego roku obroniły tytuł wicemistrzyń Polski. W meczu finałowy zawodniczki z RMKS-u po bardzo wyrównanym meczu przegrały 36:32 z BTS Bytom. Skład drużyny: Beata Pękała, Kinga Zgryźniak, Alicja Klasik, Kinga Zgryźniak. Startowały 24 drużyny
Znakomicie spisali się nasi zawodnicy podczas Mistrzostw Polski Młodzików do lat 14, które odbyły się w Sosnowcu. W turnieju indywidualnym o 1 trafienie od medalu była Beata Pękała, która nieznacznie przegrała z Karoliną Staszulonek z Piasta Gliwice 12:11 i zajęła 7 miejsce. Alicja Klasik Była 11, Kinga Zgryźniak 12, a  Patrycja Frystacka 19. Startowało 120 zawodniczek z całej Polski

W szpadzie chłopców bardzo dobrze walczył Wiktor Wałach, który zajął 10 miejsce. Dominik Sojka był 30 , Adam Sojka 60 , Kamil Pyszny 66. Startowało 109 zawodników. W drugim dniu podczas turnieju drużynowego, szpadziści w składzie: Adam Sojka , Wiktor Wałach, Dominik Sojka, Karol Pyszny zajęli 11 miejsce na 19 startujących drużyn.