Szermierki

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szermierce

2 medale zdobyli rybniccy szermierze podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbyły się w Opolu. W turnieju startowało 53 szpadzistów i 51 szpadzistek z województwa dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego. Kolejny raz w tym sezonie na najwyższym stopniu podium znalazła się Anna Mroszczak, która to, w całym turnieju nie przegrała ani jednej walki, zdobywając złoty medal.

Bardzo dobrze spisał się również szpadzista Przemysław Trzepizur, który to uległ w półfinale  Aleksandrowi Wiśniowskiemu z UKS Start Opole 14:15 i ostatecznie zajął 3 miejsce, zdobywając brązowy medal. Niestety, Marcin Hunt przegrał 9:15 z późniejszym, jak się okazało, zwycięzcą turnieju, Aleksandrem Wiśniowskim i zajął 15 miejsce.