Szermierki

Anna Mroszczak Mistrzynią Śląska juniorek młodszych

W sobotę tj. 16.06.2012 w Radlinie odbyły się Mistrzostwa Śląska juniorów młodszych w szpadzie. Wspaniale tego dnia walczyła Anna Mroszczak, która to pewnie wygrała wszystkie swoje walki i została Mistrzynią Śląska do lat 17 - stu. Dobrze walczył Przemysław Trzepizur, który po przegranej w ćwierćfinale z Patrykiem Szlamą z Piasta Gliwice zajął 6 miejsce.

W tym samym dniu odbył sie turniej drużynowy. Nasza drużyna w szpadzie męskiej: Przemysław Trzepizur, Marcin Hunt, Mikołaj Mroszczak i Kacper Kordas zajęła 6 miejsce. Był to ostatni sprawdzian naszych zawodników przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży (Mistrzostwa Polski), które odbędą się w Krakowie na początku lipca. Mamy nadzieję, że nasi zawodnicy wezmą przykład z młodszych kolegów i tak jak młodzicy, przywiozą z Mistrzostw Polski dwa medale.