Pływacka

Kacper Duda brązowym medalistą Mistrzostw Polski

Podczas Letnich Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych 16-letnich w pływaniu, które odbyły się w Warszawie w dniach 15.07-18.07.2021r., znakomicie zaprezentował się Kacper Duda, zawodnik sekcji pływackiej RMKS Rybnik.
Pierwszego dnia zawodów na dystansie 50m stylem dowolnym zajął piąte miejsce, natomiast na dystansie 200m stylem dowolnym wygrał finał B i ostatecznie zajął 11 miejsce. Jeszcze lepiej zaprezentował się drugiego dnia kiedy to w finale wyścigu na dystansie 50m stylem motylkowym zajął trzecie miejsce, zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski.

Kolejnego dnia w finale wyścigu na dystansie 100m stylem dowolnym zajął czwarte miejsce. Warty podkreślenia jest fakt, iż każdorazowo podczas swoich występów na pływalni  poprawiał rekordy życiowe.

Serdecznie gratulujemy Kacprowi odniesionych sukcesów!!