Pływacka

7 medali Mistrzostw Ploski dla RMKS Rybnik

W dniach 14-16 listopada br w Katowicach na obiekcie AWF odbyły się Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu w kategorii MASTERS. W zawodach uczestniczyła zawodniczka RMKS Rybnik Anna Duda. Startowała w siedmiu konkurencjach indywidualnych i zdobyła siedem medali!!!!
Już pierwszego dnia startów została Mistrzynią Polski na dystansach 50 metrów stylem dowolnym oraz 200 metrów stylem zmiennym w kolejnych dniach wywalczyła tytuł oraz wicemistrzyni Polski na dystansach 50 i 100 metrów delfinem, 100 metrów stylem zmiennym, 100 i 200 metrów stylem dowolnym.

W zawodach uczestniczyło ponad 550 zawodników ze 103 klubów  z całej Polski. Na słupkach startowych, zarówno w kategorii kobiet jak i mężczyzn , nie zabrakło znanych nazwisk z krajowej pływackiej areny. Na co dzień Anna  Duda pracuje w Zespole Szkół Technicznych w Rybniku.