Sekcja
Koszykówki

Zaległości odrobione

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia kadetki RMKS Rybnik odrobiły ligowre zaległości. W sobotnie południe 19 grudnia w Sosnowcu przegrały z miejscowym JAS-FBG 40:72.
I połowa spotkania miała bardzo wyrównany przebieg, po pierwszej kwarcie przegranej przez RMKS 11:14, w drugiej zanotowano remis 7:7. Po 20 minutach gry przewaga faworyta spotkania nad RMKS-em wynosiła tylko 3 punkty i końcowy wynik spotkania był sprawa otwartą. Jednak pierwsze minuty 2 połowy rozwiały wszystkie wątpliwości. Gospodynie systematycznie powiększały przewagę nad RMKS i po ostatnim gwizdku wyniosła ona 32 punkty.

JAS-FBG Sosnowiec - RMKS Rybnik 72:40 ( 14:11, 7:7, 25:12, 26:10)

RMKS: Beatrycze Bolik 16, Martyna Trętowska 10, Magda Dudek 7, Ania Kliche 4, Klaudia Moskwa 2, Dominika Ciecior 1, Joanna Parulska 0, Ania Gołucka 0, Kinga Kaczmarzyk 0.