Sekcja
Koszykówki

Kadra Śląska z medalem na OOM.

Kadra Śląska z medalem na OOM.

Kadra Śląska z naszą Mileną Schinske w składzie zdobyła srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce 3x3 .

Podczas turnieju finałowego, który odbył się w Radzyniu Podlaskim nasza kadra wygrała wszystkie mecze w fazie grupowej, do meczu finałowego dotarła pokonując kolejne dwie reprezentacje wojewódzkie. W wielkim finale po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu przegrała minimalnie z Mazowszem. Trenerem naszych dziewczyn jest pami Marzena Rudolf, na codzień pracująca w Dąbrowie Górniczej.

Naszym kadrowiczkom serdecznie gratulujemy zdobycia srebrnych medali. To już drugi medal naszych kadrowiczek na OOM w tym sezonie. W marcu zdobyły złoty medal w koszykówce 5x5.

Brawo kadra Śląska