XV MTB w Knurowie

Na XV Międzynarodowym Turnieju Bokserskim w Knurowie w dniach 08-10.11.19 r. wystartowało 85 zawodników: kadra polskich kadetów, kadra Śląska oraz reprezentanci z Serbii, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Azerbejdżanu i zawodnicy z innych klubów polskich. Wśród tylu znakomitych zawodników boksowało 5 zawodników z RMKS-u Rybnik.
Wśród pań Anna Pierchała zdobyła srebrny medal przegrywając na punkty z mistrzynią Polski - Alexis Kubicki.
W kategorii młodzików w wadze do 56 kg. Stanisław Szpot w finale uległ na punkty aktualnemu mistrzowi Polski z Wrocławia- Iwanowi Kucharenko zdobywając srebrny medal.
Tak samo kadet w wadze 80 kg. Gorażdża Paweł zdobył srebro ulegając w finale bardziej doświadczonemu Michałowi Pankiewicz z Carbo Gliwice.

Punktowali dla naszej sekcji jeszcze kadeci Kristof Szpot i Dawid Ruciński. W ringu sekundował Michał Szpot.