XIV Międzynarodowy Turniej Bokserski im J. Cyrana już za nami

Na hali sportowej MOSiR w Rybniku - Boguszowicach w dniach 18 - 19.10.2014r odbył się już XIV Międzynarodowy Turniej Bokserski o puchar Prezydenta Miasta Rybnika im. Józefa Cyrana. Udział wzięło 28 klubów, ponad 100 zawodniczek i zawodników w tym Czesi,Słowacy, Niemcy i z dalekiego Kosova no i oczywiście zawodnicy z całej Polski Drużynowo pierwsze miejsce w turnieju zdobyli pięściarze z naszego klubu - 21 pkt, II miejsce drużyna z Jastrzębia, a trzecie miejsce drużyna z Jaworzna i Nitra z Słowacji.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został brązowy medalista młodzieżowych MP- Błażej Lutka pokonując w finale mocnego seniora z Niemiec Mahmeta Ergun. Najlepszym zawodnikiem z zagranicy został wybrany Peter Kontar  z Nitry pokonując w niedzielę na pkt. Dawida Pierchałę  z Rybnika, a najmłodszym zawodnikiem był Dawid Siedlecki z RMKS-u. Punkty dla Rybnika zdobywali jeszcze: Sebastian Konsek, Michał Wojdan, Radosław Gosiewski, Damian Piwowar, Dawid Siedlecki, Rafał Paszenda  Karol Kostka  i Rafał Wyrobek  tocząc swoją pierwszą i zarazem zwycięską walkę.