XIII MTB im. Krasnożona w Knurowie

Na odbywającym się XIII MTB im. Krasnożona w Knurowie zawodnicy sekcji bokserskiej RMKS-u Rybnik zdobyli drużynowo III miejsce na 26 startujących klubów z Rosji, Białorusi, Słowacji, Czech , Niemiec i Polski.
Najlepiej boksowały nasze dziewczyny. Oliwia Buchta(aktualna mistrzyni Polski) w finale pokonała Natalię Domagałę z Mysłowic w wadze do 50 kg, a Anna Pierchała (brązowa medalistka M. Polski) w finale nie dała żadnych szans reprezentantce z Czech -Klarze Polednikowej w wadze do 57kg.Pierwsze miejsce wywalczył junior w wadze do 69 kg- Paweł Masternak pokonując wysoko na punkty Mateusza Wuzika z Gierałtowic. Drugie miejsce zajął młodzik w wadze do 54 kg. Dawid Ruciński (druga walka w jego karierze) ulegając na punktach mistrzowi Słowacji Romanowi Horvat.Drugą lokatę zajął również Szymon Skorupa oddając walkower w finale zawodnikowi z Krakowa, a Artur Skorupa uległ na punkty w półfinale zawodnikowi z Wisły Kraków - Niewiadomskiemu. W ringu zawodnikom sekundowali Zbyszek Gąsiorowski i Anatol Jakimczuk