Wyniki Turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR Rybnik

Dnia 14.04.2011r na hali Sportowej w Rybniku-Boguszowicach odbył się już po raz 13 Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Dyrektora MOSiR Rybnik. Do turnieju zgłosiło się 75 zawodników z 17 klubów. Rozegrano 33 pojedynki plus jeden walkower. Zespołowo I miejsce zdobyli zawodnicy z Rybnika zdobywając 59 pkt.

Przed turniejem była okazja do wręczana pamiątkowych dyplomów i pucharów dla kadetów i juniorów, którzy zdobyli tytuły mistrzów Śląska indywidualnie,a także ich trenerowi Zbigniewowi Gąsiorowskiemu za drużynowe III miejsce w lidze juniorów i katedów. Także Mateuszowi Mazikowi wręczono pamiatki za zdobycie Mistrzostwa Polski seniorów na rok 2012.

Zespołowo I miejsce zdobyli zawodnicy z Rybnika zdobywając 59 pkt. Po  dwa pkt wywalczyli kadeci: Fabian Szmid, Damian Piwowar,Sebastian Konsek oraz jeden punkt: Julia Reichelt.