Turniej Bokserski w Jaworznie

Na odbywającym się międzynarodowym turnieju bokserskim w Jaworznie z udziałem reprezentantów Ukrainy, Czech i Polski uczestniczyli zawodnicy sekcji bokserskiej Rybnika w dniach 11.05-13.05.2012 r. Jako drużyna zajęliśmy II miejsce, ......

a indywidualnie I miejsce wśród najmłodszych zdobył Dawid Siedlecki, kadeci - I miejsce w wadze 50 kg. zdobył Fabian Szmid wygrywając finał 3:0 z Majkelem Pawlikowskim z Konina,

a indywidualnie I miejsce wśród najmłodszych zdobył Dawid Siedlecki, kadeci - I miejsce w wadze 50 kg. zdobył Fabian Szmid wygrywając finał 3:0 z Majkelem Pawlikowskim z Konina, waga 63 kg -  Sebastian Konsek  przegrał w finale 2:1 z zawodnikiem gospodarzy Dominikiem Cieślikiem oraz waga 57 kg Julia Reichelt uległa 2:1 w finale Klaudii Szostek.

Wśród juniorów najlepszy w wadze 57 kg został Daniel Bartosik pokonując w finale 3:0 Daniela Porębskiego z Kielc. III miejsce w wadze 60 kg zajął Karol Kostka ulegając na punkty aktualnemu Mistrzowi Polski 3:0 Danielowi Adamcowi z Kielc (Karol boksował wagę wyżej), oraz w wadze półciężkiej półfinał przegrał 2:1 Błażej Lutka z wicemistrzem kraju- Maciejem Szcześniakiem.