Sekcja
Bokserska

Sukcesy pięściarzy w Częstochowie

Po sukcesie zawodniczek RMKS-u Rybnik na Międzynarodowych Mistrzostwach w Gliwicach tym razem nasi chłopcy odnieśli sukcesy na Międzynarodowym turnieju w Częstochowie gdzie udział brały ekipy z Rosji, Białorusi, Ukrainy,Irlandii i Niemiec. Pięciu naszych zawodników którzy brali udział dotarło do finału. Najlepiej boksował junior Daniel Skorupa, który pokonał w półfinale reprezentanta Białorusi- Nikite Kirilenko, a w finale wysoko na pkt. pokonał niemieckiego zawodnika - Maxima Machta w wadze do 64 kg.
W wadze 69 kg. Paweł Masternak zdobył srebrny medal ulegając na pkt. 1:2 zawodnikowi z Ziębic.

Wśród Kadetów obaj bracia Skorupowie zdobyli złote medale w swoich wagach. waga do 48 kg Artur a w wadze do 52 kg. Szymon Skorupa nie dał żadnych szans w finale Maksymowi Krupowskiemu z Białorusi.

Zawodnikom w ringu sekundował Anatoli Jakimczuk.