Srebro i brąz na Mistrzostwach Polski Juniorów Kobiet

Na odbywających się Mistrzostwach Polski Juniorów Kobiet - zawodniczka RMKS-u Rybnik Ania Pierchała po wygraniu walk w eliminacjach i ćwierćfinale, przegrała na punkty w półfinale Mistrzostw Polski z doświadczoną zawodniczką - Rejdak, (która już była mistrzynią Polski) i zdobyła brązowy medal. Ania dopiero zaczyna swoją karierę sportową.
Natomiast Buchta Oliwia zdobyła srebrny medal w kadetach na tych samych zawodach, które były eliminacją kadetów kobiet do Mistrzostw Europy. W finale uległa na pkt. mistrzyni Polski - Pawlak z Wejcherowa.

Oliwka Buchta z trenerem.

Ponadto na I turnieju "Żołnierzy Wyklętych" odbywających się w Kędzieżynie Kożlu dn. 04.03. 17 r. bardzo dobrze boksowała  "rodzina Skorupów" z RMKS-u Rybnik.  Mama - Anna Skorupa zremisowała z gospodynią zawodów Julią Koroll. Artur Skorupa pokonał mistrza Polski młodzików z 2016 r. Patryka Chudobińskiego z RKS Łódz a Daniel Skorupa na pkt. pokonał Jarosława Kocha też z RKS Łódz.Zawodniczkami i zawodnikami opiekują się Zbyszek Gąsiorowski i Anatoli Jakimczuk.

rodzina Skorupa z trenerem Jakimczukiem

Od czwartku rozpoczynają się w Knurowie Mistrzostwa Śląska w boksie gdzie udział będą brać również nasi zawodnicy.