Sekcja
Bokserska

Oliwia Buchta - Mistrzynią Polski

Na odbywającej się w dniach 09. 07. - 16.07.2017 r. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w boksie w Pułtusku Oliwia Buchta w wadze do 50 kg pokonała wszystkie zawodniczki w swojej wadze i zdobyła złoty medal, a tym samym została Mistrzynią Polski w wadze do 50 kg.
W ćwierćfinale przed czasem w I rundzie pokonała Karinę Szałowicz z Wałcza, w półfinale pkt. 3:0 pokonała Karolinę Ampulską z Świecia, a w finale nie dała żadnych szans Laurze Rybarczyk z Bydgoszczy.

Natomiast chłopcy wrócili bez medalu. Skorupa Szymon już w eliminacjach w wadze do 52 kg. przegrał 0:3 z Sebastianem Ptak z Dębicy. Skorupa Artur w pierwszej walce na pkt.3:0 pokonał w wadze do 48 kg.Dawida Krawca z Szczecina a w ćwierć finale 1:2 uległ Filipowi Piter z Ziębic.
 W wadze do 57kg. Dawid Siedlecki w eliminacjach pokonał 3:0 Daniela Zawrzoł z Chełma. a w walce o medal przegrał na pkt.z Jackiem Żuchowskim z Brodnicy.
W ringu zawodnikom sekundował  Anatoli Jakimczuk. Natomiast Oliwia Buchta w klubie trenuje ze Zbyszkiem Gąsiorowskim.