MTB - Mała Cena Ostrawy

W sobotę 23.11.19r. w Ostrawie odbył się MTB ?Mała Cena Ostrawy? z udziałem zawodników z Ukrainy, Austrii,Słowacji, Polski i Czech.Do zawodów zgłosiło się 88 zawodniczek i zawodników. Stoczono 41 pojedynki na wysokim poziomie wśród wszystkich kategorii wiekowych.
Pięciu zawodników z sekcji bokserskiej RMKS Rybnik wystartowało w tym turnieju. Najlepiej boksował kadet Kristof Szpot w wadze do 52 kg, który jak tydzień wcześniej pokonał innego reprezentanta Czech i uczestnika Mistrzostw Europy -Manuela Hildago z Koprewnic na pkt. 3:0. Kadet Paweł Gorażdza w wadze ciężkiej przegrał z Danielem Komarek z Dukli Ołomuniec, a Dawid Ruciński uległ 2:1 reprezentantowi Ukrainy Olegowi Sapiziak.
Młodzik w wadze 42 kg Makarski Bartosz wygrał 3:0 z Nowakowskim z Myszkowa a w wadze 43 kg. Zdziebłowski Alex uległ na pkt.2:1 Wiktorowi Zarski. W ringu sekundowali Anatoli Jakimczuk i Michał Szpot.(1i 2 zdj. Kristof Szpot; 3 zdj. Ekipa RMKS Rybnik w Ostrawie).