Mistrzostwa Śląska w Bielsku Białej

Cztery złote medale przywieźli Rybniccy pięściarze z Mistrzostw Śląska .
W dn. 09.03. - 11.03.2018r. w Bielsku Białej odbyły się Mistrzostwa Śląska kadetów, juniorów i seniorów w boksie. Złote medale przywieźli: - kadet : Artur Skorupa w wadze do 52 kg, który w finale pokonał 3:0 zawodnika z Jaworzna Armana Hastratyan. - juniorzy: Szymon Skorupa waga 56 kg 2:1 pokonał w finale Kamila Kołodziejski zawodnika z Gierałtowic Paweł Masternak waga średnia 75 kg w finale pokonał na punkty Patryka Himnera z Dąbrowy Górniczej - seniorzy: Daniel Skorupa waga do 64 kg pokonał 3:0 w finale Mateusza Wuzika z Gardy Gierałtowice Niestety Karol Kostka waga 75 kg w walce o medale uległ 1:2 Sarnakowi z Sosnowca. Honorowymi gośćmi mistrzostw byli dwaj mistrzowie olimpijscy: Marian Kasprzyk i Jerzy Rybicki. W ringu sekundowali Anatol Jakimczuk i Krzysztof Skorupa