Sekcja
Bokserska

Mistrzostwa Polski Seniorów w Boksie

W dn.04-0905.15r. w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów w boksie. Po raz pierwszy w seniorach wystartował Sebastian Konsek, który zdobył brązowy medal w wadze do 64 kg.
W eliminacjach pokonał Tomczyka z Radomia, ćwierćfinał to wygrana z Dariuszem Ziemczykiem  ze Szczecina (faworyt miejscowych), a w walce o finał przegrał z aktualnym wicemistrzem tej wagi Kazimierzem Łęgowskim z Chojnic.

Drugi nasz zawodnik Karol Kostka (mistrz Polski juniorów) po wygranych eliminacjach przegrał walkę o strefę medalową z zawodnikiem gospodarzy. Trzech następnych naszych zawodników pomimo zakwalifikowania się do Mistrzostw Polski nie wzięła udziału ze względu na odbywające się w tym czasie matury (Radosław Gosiewski) oraz z powodu kontuzji nogi u Błażeja Lutki (brązowy medalista .M.P. Młodzieżowców).