Międzynarodowa Liga Boksu Olimpijskiego

Trzech zawodników RMKS Rybnik wraz z kadrą Śląska pod wodzą trenera kadry Polski kadetów - Krzysztofa Szota wzięło udział w I rundzie Międzynarodowej Ligi Boksu Olimpijskiego, która odbyła się w Nitrze na Słowacji w dniach 22-24.02.2019 r
Nasi zawodnicy zdobyli jeden złoty, dwa srebrne i cztery brązowe medale.- Dawid Siedlecki w walce o finał uległ zawodnikowi gospodarzy medaliście Mistrzostw Europy Miroslavovi Herceg;

Rafał Paszenda o finał przegrał z Mario Misalko (Słowacja), a Paweł Masternak półfinał przegrał z zawodnikiem Galanty - Andrej Csemez. Był to pierwszy start Pawła w elicie seniorskiej.
Pierwsze miejsce dla Śląska wywalczył młodzik Nikolas Pawlik, a srebro zdobyli dwaj mistrzowie Polski: Szot Oliwier i Szmajda Dawid. W ringu sekundowali Anatoli Jakimczuk i Krzysztof Szot.