Medale na mistrzostwach Śląska w Boksie

Na odbywających się Mistrzostwach Śląska w boksie juniorów i kadetów Rybniccy pięściarze wywalczyli dwa złote i dwa srebrne medale. Na starcie stanęło 121 zawodników z 24 klubów. W juniorach Daniel Skorupa waga do 64 kg wywalczył złoty medal i tytuł Mistrza Śląska na 2017 r., a to jest przepustką do startu na Mistrzostwach Polski juniorów. W finale pokonał na pkt. Mateusza Wuzika z ?Gardy? Gierałtowice, a w półfinale Dawida Nowaka też z Gierałtowic.
W kadetach najmłodszy z rodziny Skorupów,  Artur również wywalczył złoty medal i tytuł mistrza Śląska w wadze do 46 kg.

W wadze do 54 kg. Rafał Paszenda uległ w finale na pkt 1:2 zawodnikowi gospodarzy Olivierowi Zamojskiemu i zdobył srebrny medal ,tak samo Dawid Siedlecki w wadze do 57 kg. uległ w finale na pkt. Dawidowi Turek z Częstochowy i zdobył srebrny medal. Zawodnikom w ringu sekundowali Anatoli Jakimczuk i Zbigniew Gąsiorowski.