Kolejny sukces sekcji bokserskiej RMKS-u. I znowu nasi chłopcy uratowali honor śląskiego boksu!

Na odbywającej się w dniach 28.04 do 04.05.2008r Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w boksie, która odbyła się w Świdnicy zawodnik RMKS-u w wadze 70 kg Mętlewicz Daniel zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Kraju kadetów. Daniel Mętlewicz trenuje pod okiem trenerów; Zbyszka Gąsiorowskiego i Anatola Jakimczuka.

W Ostrawie (Czechy) w długi weekend odbył się Międzynarodowy Turniej Bokserski kadetów i juniorów, gdzie udział brali zawodnicy RMKS. I m. wśród kadetów zdobył Filipowski Piotr waga do 54 kg pokonując wysoko na punkty dwukrotnego mistrza Czech z Karwiny i była to najładniejsza walka tego turnieju, a pośród juniorów na najwyższym podium w wadze ciężkiej stanął Kuśka Patryk pokonując na punkty zawodnika gospodarzy.