Kolejny sukces odnieśli rybniccy pięściarze w Gierałtowicach

Kolejny sukces odnieśli rybniccy pięściarze, tym razem na ringu w Gierałtowicach w ostatnią niedzielę dn. 27.09.2015r. Na odbywającym się Memoriale im. Tadeusza Łady wystartowało 17 klubów z Małopolski, Dolnego i Górnego Śląska. Nasi pięściarze wywalczyli drugie miejsce drużynowo, a najlepszym zawodnikiem Memoriału został Sebastian Konsek, który po najładniejszej walce pokonał na pkt. zawodnika z Tarnowa - Jakuba Kras, była to walka seniorów w wadze do 64 kg.

Wśród młodzików w wadze do 40 kg. Szymon Skorupa pokonał na pkt. Macieja Basta z Tiger Tarnobrzeg, w wadze do 46 kg., Dawid Siedlecki pokonał na pkt. Gabriela Biela z Żywca a Rafał Paszenda wygrał z Wojciechem Różniatowskim z Oławy. Punkty zdobyli jeszcze Daniel i Artur Skorupa. Zawodnikom sekundowali Wojtek Podgórny, Anatol Jakimczuk i tata Skorupów- Krzysztof.

Teraz Pięściarze nasi przygotowują się do XV Międzynarodowego Turnieju bokserskiego o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika, który zostanie rozegrany na hali w Boguszowicach w dn. 17 i 18 października, a zaraz po turnieju 20 października młodzieżowcy-Sebastian Konsek, Karol Kostka i Lutka Błażej, którzy już wcześniej wywalczyli prawo startu, udają się do Konina na Mistrzostwa Polski Młodzieżowców.