Kamil Romański madalistą w Pucharze Polski Juniorów

Następny zawodnik sekcji bokserskiej RMKS- Rybnik przywiózł medal z zawodów na szczeblu centralnym, a jest nim Kamil Romański w wadze do 75 kg, który wcześniej wywalczył prawo startu na Pucharze Polski Juniorów. Zawody zostały rozegrane w Rzeszowie w dniach 19.11.- 22.11. 2009 r. Po wygranych eliminacjach, gdzie w każdej wadze zostało po 8- zawodników z całej Polski, w walce o medal Kamil pokonał 3 : 0 Kuczkowskiego z Chojnic, a w walce o finał uległ nieznacznie na punkty aktualnemu Mistrzowi Polski i reprezentantowi kraju w tej wadze juniorów Perczyńskiemu, zdobywając brązowy medal.
Natomiast seniorzy sekcji po zajęciu III- miejsca w Eurolidze jako drużyna ,w dn. 26.- 29. 11. 09r. wezmą udział w indywidualnym turnieju Euroligi w Pristinie (Kosowo), gdzie będą walczyć o jak najlepsze miejsce indywidualnie w tych rozgrywkach. Liczymy na I miejsce Mateusza Mazika w wadze 57 kg i Patryka Cichockiego w 60 kg, a także na dobry start Piotra Buchty w 91 kg, który powrócił z zagranicy.