IX Turniej Bokserski o Puchar Dyrektora MOSiR Rybnik

ZAPROSZENIE: W dniu 19.04.08r. o godz. 12.00 na Hali Sportowej MOSiRu w Boguszowicach rozpocznie się IX Turniej Bokserski o Puchar Dyrektora MOSiR Rybnik, gdzie zobaczymy znakomitych pięściarzy z całej Poski, jak również wszystkich zawodników naszej sekcji.

W dniach 10 -13 kwietnia 2008 r. w Krakowie odbył się II Turniej Bokserski "GRAND PRIX" seniorów
P Z B i zarazem I Memoriał im. Stanisława Dragana. W zawodach udział wzięło 116-zawodników z 53 klubów Polski- seniorów. Śląski O Z B reprezentowali dwaj zawodnicy RMKS -u Rybnik. W wadze 57 kg. po 5-miesięcznej przerwie( kontuzja kostki) wystąpił Patryk Cichocki , który po wyrównanej walce uległ 1 :2 zawodnikowi z Strzegomia. Natomiast w wadze 54 kg. bardzo dobrze spisał się Mateusz Mazik, który wygrał tą kategorie zajmując I miejsce i został najlepszym oraz najmłodszym zawodnikiem - zwycięzcą tych zawodów. W drodze do finału pokonał 3:0 wielokrotnego medalistę Polski -Frąckiewicza z Poznania w półfinale 3 : 0 pokonał mistrza Polski Jędrzejewskiego ze Słupska, a w walce finałowej przez przewagę w IV rundzie pokonał zawodnika gospodarzy Janusza Zielonkę.
W ringu sekundował mu trener Anatol Jakimczuk.