IX Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika im. Józefa Cyrana

W dniach 18-19.04.09 r. w hali sportowej w Rybniku - Boguszowicach odbył się już IX Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika im. Józefa Cyrana; juniorów, kadetów i młodzieżowców. Udział wzięło 72 zawodników z Czech, Słowacji, Kosowa i Śląska. Drużynowo I miejsce zdobyli zawodnicy z RMKS-u Rybnik gromadząc 62 pkt. - II miejsce zajęli zawodnicy z klubu Galanta - Słowacja zdobywając 39 pkt, a na III miejscu zawodnicy z Czech gromadząc 34 pkt.

W dniach 18-19.04.09 r. w hali sportowej w Rybniku - Boguszowicach odbył się już IX Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika im. Józefa Cyrana; juniorów, kadetów i młodzieżowców. Udział wzięło 72 zawodników z Czech, Słowacji, Kosowa i Śląska. Drużynowo I miejsce zdobyli zawodnicy z RMKS-u Rybnik gromadząc 62 pkt. - II miejsce zajęli zawodnicy z klubu Galanta - Słowacja zdobywając 39 pkt, a na III miejscu zawodnicy z Czech gromadząc 34 pkt. Najładniejszą walkę stoczyli zawodnicy w wadze 57 kg (młodzieżowcy) z Rybnika - Mateusz Mazik z Patrykiem Cichockim. Całe spotkanie obfitowało w mocną wymianę ciosów (za co otrzymywali brawa od publiczności), a sędziowie orzekli remis. Oprócz tych zawodników punkty dla RMKS-u zdobyli: bracia Pierchałowie: Kamil i Dawid, Mętlewicz Daniel; Rutkowski Dawid (niespodziewanie pokonał znanego zawodnika Anysza z Żywca), Szubarczyk Mariusz (nie przegrał do tej pory jeszcze żadnej walki w swojej karierze), Laskowski Miłosz. W naszym narożniku sekundował zawodnikom trener Zbyszek Gąsiorowski. W dniu 25.04.09 r zapraszamy do tej samej hali na mecz w Eurolidze o godz. 18.00 zmierzą się nasi zawodnicy z rywalami z Debreczyna (Węgry).