Grand Prix Pragi

Miniony weekend był pracowity dla pięściarzy RMKS-u Rybnik. Na odbywającym się Grand Prix Pragi wystąpiły dwie nasze kadetki i obie pokonały reprezentantki Czech. W wadze 51 kg (musza) Oliwia Buchta wygrała na punkty 3:0, a w wadze do 60 kg (lekka) Ania Pierchała pokonała zawodniczkę z Pragi na punkty też 3:0.
Natomiast na odbywających się Mistrzostwach Polski Młodzików w Tarnowie Podgórnym obok Poznania nasz zawodnik - Artur Skorupa w wadze 43 kg. zdobył brązowy medal przegrywając w pół finale na pkt 2:1 z aktualnym Mistrzem tej wagi- Niewiadomskim z Krakowa.

Na odbywającym się III Memoriale T. Łady w Gierałtowicach trzech naszych zawodników - senior Karol Kostka, kadeci Wojtek Frelich i Masternak Paweł zdobyli 2-gie miejsca.