Grad medali na Mistrzostwach Śląska dla pięściarzy

Na odbywających się Mistrzostwach Śląska w boksie, które odbyły się w Sosnowcu w dn. 26-19. 03. 15 r. wystartowało siedmiu pięściarzy RMKS-u Rybnik. Pięciu z nich wróciło z medalami, a dwóch przegrało swoje pojedynki w walce o medale. Mistrzami Śląska na 2015r. zostali: - Kadet w wadze do 57 kg. - Daniel Skorupa, który w finale już w II rundzie przez tko. pokonał Adriana Materna z Gierałtowic. - młodzieżowiec w wadze do 56kg. - Dawid Pierchała pokonał w finale na pkt.Michała Rosę z Jaworzna. - młodzieżowiec w wadze 60kg. - Sebastian Konsek na punkty pokonał Szymona Białasa z Tych.
Finaliści automatycznie zapewnili sobie start w Mistrzostwach Polski na ten rok.
Wicemistrzem Śląska został w wadze do 69 kg. młodzieżowiec - Radosław Gosiewski przegrywając w finale po bardzo emocjonującym pojedynku z Oskarem Materą,który został wybrany najlepszym zawodnikiem tych mistrzostw.
Trzecie miejsce wywalczył Karol Kostka, który w półfinale przegrał 2:1 z zawodnikiem z Tych.

Zawodnikom w ringu sekundowali: Anatol Jakimczuk, Wojtek Podgórny i Zbyszek Gąsiorowski.