Czarne Diamenty dla Kostki i Lutki

Dwaj pięściarze RMKS-u Rybnik powołani do kadry na Międzynarodowy Turniej Bokserski o "Czarne Diamenty" wypadli znakomicie. Turniej rozgrywany w dn. 13.06.- 16.06.2012 r. w Myszkowie zgromadził na starcie zawodników z Niemiec, Kosowa, Ukrainy i Polski.

Swoją kategorię w wadze 56 kg wygrał Karol Kostka pokonując wysoko na punkty w finale Krzysztofa Janiczka, natomiast w wadze 75 kg zwyciężył Błażej Lutka zmuszając w finale już pod koniec pierwszej rundy do poddania przez sekundanta po liczeniu Grzegorza Safiańskiego, a w półfinale efektownie zwyciężył Andrzeja Kołtonia z KSZO Ostrowiec.

Jury tego turnieju wybrało Lutkę za najlepszego zawodnika tych zawodów wręczając mu okazały puchar ufundowany przez  Wojewodę Śląskiego.