Brązowy medal na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców

Rybniccy pięściarze wracają z brązowym medalem z Mistrzostw Polski Młodzieżowców. Na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie, które odbyły się w Koninie dniach 20 -24.10.15r. udział wzięło trzech zawodników z Rybnika. Z brązowym medalem wraca Sebastian Konsek, który w eliminacjach i ćwierć finale wysoko na punkty pokonał swoich rywali, a dopiero w półfinale przegrał także na punkty z brązowym medalistą Igrzysk Europejskich Mateuszem Polskim.
W walkach o medale swoje walki przegrali Karol Kostka z Łukaszem Niemczykiem i Błażej Lutka z Igorem Jakubowskim z Konina (mistrz Polski seniorów i obecnie najlepszy Polski zawodnik).

Natomiast najmłodsi Rybniccy pięściarze walczyli na Międzynarodowym Turnieju z okazji 700-lecia Vitkova w Czechach. Dobrą dyspozycją popisał się przed Mistrzostwami Polski Młodzików Szymon Skorupa pokonując kadrowicza z Czech - Gerarda Szmid oraz Rafał Paszenda pokonując na punkty Mirosława Szeca z Sokoła Poruby. Adrian Wróblewski w kategorii seniorów pokonał na punkty Mirosława Tkacza z Koprovnic. Walki swoje zremisowali Dawid Siedlecki i Daniel Skorupa. W ringu sekundowali Zbyszkowie - Gąsiorowski i Kicka