Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika im. Józefa Cyrana - klasyfikacja końcowa.

W dnia 26.10-17.10.2013 r. w Hali Sportowej w Rybniku Boguszowicach odbył się już XIII Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika im. Józefa Cyrana. Wystartowało 87 zawodników z 21 klubów. Udział wzięli: kadra juniorów i kadetów ze Słowacji z I trenerem kadry Tiborem Hlawaczką, kadra Czech z I trenerem - Iżim Kotybą oraz zawodnicy z Kosowa, Irlandii oraz z polskich klubów.
Najmłodszym zawodnikiem turnieju został- młodzik Rafał Paszenda z Rybnika.
Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano reprezentanta Słowacji w wadze 75 kg - Roberta Racza.
Najlepszym juniorem turnieju został aktualny mistrz Polski w wadze do 60 kg Karol Kostka z Rybnika.

Najlepszym kadetem wybrano zawodnika z Jawora Jaworzno - Szymona Kajdę, a najlepszym młodzikiem turnieju został Dawid Siedlecki w wadze 34 kg z Rybnika.