2 Liga Koszykówki Kobiet (mecze w Rybniku, niedziela godz. 17:00 hala MOSiR w Rybniku Boguszowicach):
08.10.2016: KU AZS UŚ Katowice – RMKS Rybnik
16.10.2016: RMKS Rybnik – JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
22.10.2016: ISWJ Wisła - RMKS Rybnik
29.10.2016: UKS LaBasket Piekary Śl. - RMKS Rybnik
06.11.2016: RMKS Rybnik – AZS Politechnika Częstochowa
13.11.2016: RMKS Rybnik – KU AZS UŚ Katowice
19.11.2016: JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - RMKS Rybnik
27.11.2016: RMKS Rybnik – ISWJ Wisła
04.12.2016: RMKS Rybnik – UKS LaBasket Piekary Śl.
10.12.2016: AZS Politechnika Częstochowa – RMKS Rybnik
Juniorki Starsze KU-22 (mecze w Rybniku, czwartek godz. 17:30 hala MOSiR w Rybniku Boguszowicach):
11.10.2016: UKS LaBasket Piekary Śl – RMKS Rybnik
20.10.2016: RMKS Rybnik – MKS MOS Katowice
27.10.2016: RMKS Rybnik – KSK Stal Brzeg
03.11.2016: RMKS Rybnik – UKS LaBasket Piekary Śl.
10.11.2016: MKS MOS Katowice – RMKS Rybnik
17.11.2016: KSK Stal Brzeg – RMKS Rybnik
Kadetki KU-16 (mecze w Rybniku, wtorek godz. 17:30 hala MOSiR w Rybniku Boguszowicach):
18.10.2016: UKS PIOMAR Brzeg – RMKS Rybnik
25.10.2016: MMKS Kędzierzyn Koźle – RMKS Rybnik
08.11.2016: RMKS Rybnik – UKS SP27 Katowice
15.11.2016: JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec – RMKS Rybnik
22.11.2016: RMKS Rybnik – MKS MOS Katowice
29.11.2016: RMKS Rybnik – ISWJ Wisła
06.12.2016: RMKS Rybnik – UKS LaBasket Piekary Śl.
13.12.2016: RMKS Rybnik – KSK Stal Brzeg
31.01.2017: RMKS Rybnik – UKS PIOMAR Brzeg
07.02.2017: RMKS Rybnik – MMKS Kędzierzyn Koźle
14.02.2017: UKS SP27 Katowice – RMKS Rybnik
21.02.2017: RMKS Rybnik – JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
28.02.2017: MKS MOS Katowice – RMKS Rybnik
07.03.2017: ISWJ Wisła – RMKS Rybnik
14.03.2017: UKS LaBasket Piekary Śl. – RMKS Rybnik
21.03.2017: KSK Stal Brzeg – RMKS Rybnik
Młodziczki Starsze KU-14 (mecze w Rybniku, poniedziałek godz. 16:00 hala Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 2):
1. 10.10. 2016 – RMKS – Pogoń Ruda Ślaska
2. 17.10.2016 – pauza
3. 24.10.2016 – RMKS – UKS Piomar Brzeg
4. 07.11.2016 – RMKS – UKS SP 27 Katowice
5. 14.11.2016 – RMKS – Żkk Olimpia Wodzisław Śl.
6. 28.11.2016 – GUKS Gwarek Pawłowice – RMKS
7. 05.12. 2016 – RMKS – ISW Jedynka Wisła
8. 12.12.2016 – JAS-FBG Sosnowiec – RMKS
9. 09.01.2017 – RMKS – MKS MOS Katowice
10. 30.01.2017 – Ruda Śląska – RMKS
11. 06.02.2017 – pauza
12. 13.02.2017 – UKS Piomar Brzeg – RMKS
13. 27.02.2017 – UKS SP 27 Katowice – RMKS
14. 06.03.2017 – ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. – RMKS
15. 13.03.2017 – RMKS – GUKS Gwarek Pawłowice
16. 23.03.2017 - ISW Jedynka Wisła – RMKS
17. 27.03.2017 – RMKS - JAS-FBG Sosnowiec
18. 03.04.2017 - MKS MOS Katowice - RMKS
Młodziczki Młodsze KU-13 (mecze w Rybniku, piątek godz. 17:30 sala przy Szkole Podstawowej nr 5):
14.10.2016: JAS-FBG Sosnowiec I – RMKS Rybnik
21.10.2016: RMKS Rybnik – MKS Strzelce Opolskie
29.10.2016: Chrobry Głuchołazy - RMKS Rybnik (sobota)
04.11.2016: ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. – RMKS Rybnik
18.11.2016: RMKS Rybnik – UKS MOSM Bytom
25.11.2016: JAS-FBG Sosnowiec II - RMKS Rybnik
02.12.2016: RMKS Rybnik – Stal Brzeg
09.12.2016: MMKS Kędzierzyn Koźle - RMKS Rybnik
16.12.2016: RMKS Rybnik – MKS MOS Katowice
03.02.2017: RMKS Rybnik – JAS-FBG Sosnowiec I
10.02.2017: MKS Strzelce Opolskie – RMKS Rybnik
17.02.2017: RMKS Rybnik – Chrobry Głuchołazy
24.02.2017: RMKS Rybnik – ŻKK Olimpia Wodzisław Śl.
03.03.2017: UKS MOSM Bytom – RMKS Rybnik
10.03.2017: RMKS Rybnik – JAS-FBG Sosnowiec II
17.03.2017: Stal Brzeg – RMKS Rybnik
24.03.2017: RMKS Rybnik – MMKS Kędzierzyn Koźle
31.03.2017: MKS MOS Katowice – RMKS Rybnik